KÖFTEHOR


Resimler Yükleniyor
 

KÖFTEHOR

KÖFTEHOR GÖRÜKLEGüzel Bursa Şehrimizin batısına düşen ve merkezden 20 km mesafede bulunan Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü ile 2 km mesafede bulunan Görükle Beldemiz’de bulunan KÖFTEHOR IZGARA 2006 yılından beridir müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
Kırmızı Et (Köfte Çeşitleri ,Sucuk,Kuzu Pirzola,Kuzu Beyti,Kuzu Şiş,Çiğer Şiş,Dana Biftek,Dana Antrikot,Kokoreç,Pideli Köfte) ve Beyaz Et (Tavuk Şiş,Tavuk Pirzola,Tavuk Bonfile,Tavuk Kanat,Tavuk But) çeşitleri ile kaliteli ve lezzetli ürünlerini en uygun fiyat ve hijyenik ortamlarda siz değerli müşterilerine sunmak amacıyla başlamış olduğumuz bu yolda sizlerin bizleri tercih etmesi hizmet verdiğimiz bu sektörde bizleri daha da güçlü tutmaktadır.

Bu dinamik yapıda devamlılığı sağlayabilmek amacıyla yeniliklere ve yeni ürünlerimizi sizlere sunmaya devam etmek amacımız ve hedefimizdir.

Bu amaçta sizler olmaz iseniz bizlerin olamayacağı da aşikardır. Bu bilinçle siz değerli müşterilerimizi KÖFTEHOR IZGARA da konuk etmekten memnuniyet duyacağımız belirtmek isteriz.

Saygı ve Sevgilerimizle

KÖFTEHOR IZGARA


Siteye Eklenme Tarihi: 22.07.2008

Adres : DUMLUPINAR MAH.ATATÜRK CD İNAK APT. NO:13 GÖRÜKLE BURSA
Telefonlar : 0.224. 483 27 68
Fakslar :
E-Posta :
URL : http://

Bu Firma Daha Önce 7979 Defa Görüntülendi

 

Gıda Firmaları Rehberi Anasayfası